MENU

  Strona główna
  O musicalu
  Obsada
  Dyskografia
  Teksty piosenek
  Tłumaczenia
  Galeria
  Linki
  O mnie
  Podziękowania

KSIĘGA GOŚCI

  Zobacz
  Wpisz się
 
 
 
 
Obsada » Cecilia Cara

Cecilia Cara

Biografia:

Cecilia urodziła się 5 czerwca 1984 w Cannes, na Riwierze Francuskiej. Zanim wystąpiła na scenie w musicalu "Romeo & Juliette" była jeszcze uczennicą, 15-letnią nastolatką w szkole średniej. Mając 3 lata zaczęła się uczyć baletu i już w wieku 5 lat, gdy zaczęła śpiewać w szkolnym chórze, okazało się, że ma talent. Dzięki różnym występom i konkursom doskonaliła swój głos i stopniowo nabierała pewności siebie.

W przeciągu dwóch lat wygrała pierwszą nagrodę w konkursie w Nicei. Stała się bardzo popularna w swoim regionie, a później w całej Francji, dzięki telewizyjnemu programowi lansującemu młodych artystów. Ostatecznie zdobyła 4 miejsce spośród 500 kandydatów. Prowadzący programu natychmiast skontaktował się z producentami R&J, przedstawił ją, a oni wiedzieli, że znaleźli właśnie swoją Julię.

Dzięki musicalowi zdobyła ogromną popularność. W 2002 roku wraz z brytyjskim piosenkarzem Ronanem Keatingiem nagrała piosenkę pt "Je t'aime plus que tout", oraz "Lair du temps" ze znanym francuskim artystą Florentem Pagny. Zaśpiewała też w piosence "Donne-moi" Gregoriego Baqueta. W 2003 wyszedł singiel promujący jej solową płytę pt "Le dernier reflet".
(żródło: http://www.broadwayworld.com)

Strona internetowe:
http://www.ceciliacara.com/