MENU

  Strona główna
  O musicalu
  Obsada
  Dyskografia
  Teksty piosenek
  Tłumaczenia
  Galeria
  Linki
  O mnie
  Podziękowania

KSIĘGA GOŚCI

  Zobacz
  Wpisz się
 
 
 
 

O mnie

Musicalem zainteresowałam się po usłyszeniu piosenki "Les Rois du Monde" w "Wideotece dorosłego człowieka". Gdy szukałam o nim informacji, zaświtał mi w głowie pomysł, by stworzyć o nim polską stronę i po miesiącach pracy, pod koniec grudnia 2005, strona ukazała się w Internecie. Musical był wtedy wręcz moją obsesją i poświęcałam stronie wiele czasu. Teraz fascynacja nim jest znacznie mniejsza, ale sentyment pozostał :-).

Dziękuję wszystkim za wpisy w księdze gości oraz za maile, dzięki temu wiem, że jest sens, by strona dalej istniała. Jednak ze względu na inne pasje, nie mam zbyt wiele czasu (i przyznam się, również chęci), by dodawać nowe informacje. Być może stopniowo będę trochę ją zmieniać, jednak nie będą to zmiany rewolucyjne. Poza tym za bardzo nie ma co do niej dodawać - chyba wszystkie działy mają wystarczająco dużo informacji. Dlatego moją działalność na tej stronie można uznać za zamkniętą - a internautom nie pozostaje nic innego niż cieszyć się tym, co tu jest :-).

Cóż mogę powiedzieć o sobie... Nazywam się Kasia, studiuję na UMK w Toruniu, słucham muzyki klasycznej, a ze współczesnej głównie Katie Melua. Lubię balet, filmy kostiumowe oraz książki, głównie literaturę XIX-wieczną. I to chyba najważniejsze rzeczy ;-).

adres e-mail: romeojuliette (at) op.pl